O nas

Witam serdecznie ☺

Mam na imię Natalia i to ja postanowiłam stworzyć  dla Was FEEDex  🙂

W 2012 roku ukończyłam Uniwersytet Rolniczy w Krakowie na kierunku zootechnika, specjalność: hodowla i użytkowanie koni. Jestem również dyplomowanym technikiem weterynarii oraz instruktorką jazdy konnej. Startowałam w zawodach ujeżdżeniowych oraz skokowych (może jeszcze uda mi się do tego wrócić? ). A Tak bardziej prywatnie jestem również mamą dwóch wspaniałych dziewczynek.

Skąd ten FEEDex…?

Od 15 lat jestem właścicielką cudownego konia który jest już teraz moim trzecim dzieckiem. To on pierwszy nauczył mnie w życiu cierpliwości, wytrwałości, totalnego poświęcenia i oddania – Dewajtis, bo o nim mowa, jest obecnie najważniejszym „pilotem oblatywaczem” naszych produktów. Ma 23 lata i oczywiście „końskie zdrowie” – wszyscy na pewno domyślacie się czym ono naprawdę jest.
To przez niego i dla niego zaczęłam poważnie zgłębiać tajniki końskiego żywienia aż wreszcie uznałam, że podzielę się tą wiedzą i doświadczeniami z Wami, przekształcając pasję w zawodową aktywność.

Kto jeszcze za tym stoi:

Zespół FEEDexu poza mną tworzą również Monika, Tomek, Kamil i Piotr 😉 Wszystkich ich bardzo cenię i uważam, że są wspaniali!
FEEDexu nie byłoby jednak bez Was moi drodzy i kochani. Jesteście największą motywacją i inspiracją do dalszej pracy. Mogę spokojnie powiedzieć że FEEDex już teraz ma moc prawie 500 koni… Waszych koni.

Czym się zajmujemy i jak to robimy:

Najpierw w skupieniu słuchamy Waszych historii a następnie doradzamy w żywieniu i suplementacji Waszych koni, układamy im diety, dbamy również o ich piękny wygląd oferując artykuły pielęgnacyjne. Organizujemy również specjalistyczne konsultacje żywieniowe z pomiarem wagi konia.

Następnie PRZYWOZIMY zamówione przez Was produkty prosto do STAJNI lub Waszego domu. Dostawa jest darmowa. Grafik z terminami i trasami po których jeździmy jest dodawany co miesiąc na naszym profilu na facebooku. 

Facebook
Dokładamy starań żeby dotrzeć do każdego więc jeśli jeszcze nie mieścisz się w granicach naszych darmowych dostaw możesz również dokonać zamówienia z płatną wysyłką szybko przekonasz się, że i ta opcja może okazać się korzystna cenowo.

Zajmiemy się wszystkim,
napisz teraz.

Im dokładniej opiszesz swoje potrzeby, tym lepiej
przygotujemy się do odpowiedzi i zaproponujemy
idealnie dopasowane pasze i suplementy.
Po to tu jesteśmy.

Pisz i pytaj o wszystko. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a może tylko pomóc Tobie i Twojemu czterokopytnemu przyjacielowi 🙂

+48 693 837 289