Lizawki dla koni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Jeśli chcesz zapewnić swojemu towarzyszowi rozrywkę i większą dawkę minerałów i witamin, postaw na smaczne lizawki dla konia. Są odpowiednie zarówno dla zwierząt z niedoborami pokarmowymi, jak i dla tych, które nudzą się w stajni. W wielu przypadkach (na przykład podczas choroby) konieczne jest odizolowanie wierzchowca od stada i pozostawienie go na dłuższy czas samego w boksie. Zwierzę może wtedy tęsknić za swoimi towarzyszami, a osamotnienie często wywołuje stres, który może prowadzić do powstawania nałogów, takich jak heblowanie, tkanie czy łykawość. Warto więc umieścić w stajni lizawki solne dla koni. Żeby zapewnić zwierzęciu jeszcze lepszą rozrywkę, zawieś lizawkę na sznureczku.

Lizawki dla konia z dostawą do stajni

W naszej ofercie znajdziesz lizawki dla koni w pudełku i w formie brył lub brykietów. Mamy szeroki wybór smaków, więc z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt do potrzeb i upodobań Twojego wierzchowca. Lizawka solna dla koni będzie świetnym wyborem dla zwierząt, którym brakuje w codziennej diecie niezbędnych minerałów. Możesz wybrać sól himalajską do zawieszenia na sznurku lub lizawki smakowe dla koni wzbogacone o magnez, żelazo czy selen.

Jeśli z kolei Twojemu towarzyszowi brakuje witamin, warto postawić na lizawkę dla konia z dodatkiem niezbędnych mikroelementów. Nasze artykuły mają nie tylko różne właściwości, ale także różne smaki. Robiąc zakupy u nas, wybierzesz lizawkę nawet dla największego niejadka.

Nasz sklep z paszami ma w ofercie również inne artykuły dla koni. W naszym asortymencie znajduje się między innymi:

Zamówione artykuły dostarczymy wprost do Twojej stajni już od 0 zł. Jeśli nie masz pewności, jaka pasza sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego konia, skontaktuj się z nami!